آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی

25,000  تومان
آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی
زمان: 00:20:00
20 سوال
11 شرکت کننده
25,000  تومان

آزمون تعیین سطح در واقع برای تشخیص سطح دانش زبانی افراد در حیطه چهار مهارت اصلی برگزار می شود و به شما این فرصت و امتیاز را میدهد که در سطح مناسب و با منابع متناسب با سطح خود ادامه تحصیل بدهید بنابراین در این نوع آزمون سطح دانش واژگان و گرامری فرد بررسی می شود . معمولا سوالات تعیین سطح عمومی از سوالات بسیار ساده مانند مشخصات شخصی شما آغاز می شود و در صورت تسلط در سوالات اولیه کم کم پیچیدگی سوالات در زمینه واژگان و گرامر بالاتر میرود تا توانایی زبان انگلیسی شما سنجش دقیق تری یابد این آزمون در تمامی کشور ها برگزار میگردد برای آزمون تعیین سطح نیاز به مطالعه منبع خاصی نیست به این دلیل که در این آزمون باید سطح واقعی شما سنجیده شود تا سطح زبان تان متناسب با کلاس و منبع معرفی شده باشد.

یادآوری مهم: جهت شرکت در آزمون تعیین سطح زبان نیاز به مطالعه قبل از آزمون نیست و شما زبان آموز عزیز باید بدون مطالعه قبلی وارد این آزمون بشوید.

آزمون تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی

آزمون تعیین سطح طراحی شده طبق استاندارد آکادمی معتبر Pearson Longman از کشور بریتانیا می باشد که کمک میکند تا سطح زبانی شما کاملا دقیق مشخص گردد تا بتوانید در ادامه با استفاده از منابع درست به یادگیری زبان انگلیسی خود ادامه دهید.

آزمون تعیین سطح آماده شده شامل 20 سوال تستی برگزار می باشد که شما زبان آموز عزیز می بایست این سوالات رو ظرف مدت 20 دقیقه پاسخ دهید.

نکته مهم: خواهشمند است جهت پاسخ گویی به سوالات این آزمون به منابع خارجی، کتاب و سایت ها مراجعه نکنید تا سطح دقیق زبانی شما مشخص گردد. در صورتی که سطح زبانی شما دقیق شناسایی نشود در ادامه مسیر یادگیری قطعا دچار مشکل خواهید شد.